Berzanska baza znanja

 

700 sati koncentrisanih, praktičnih edukativnih video materijala o berzi,  po bagatelnoj ceni?

 

Da. To je Berzanska baza znanja!

 

700 sati edukativnih video snimaka uz neograničen broj pregleda!

 

Možda sam poludeo, ali sada vam sve ovo stavljam na raspolaganje…

Zbog ovoga ćeš obožavati Berzansku bazu znanja – to jest ovo dobijaš kao pretplatnik:

 

1.) Online video materijali

Očekuje Te više od 700 sati edukativnih video sadržaja. Postojećoj bazi će se svakog meseca dodavati novi snimci. Iz svakog pojedinačnog videa naučićeš mnoštvo praktika, tehnika, trikova, koji će ti pomoći da poboljšaš svoj sistem trgovanja i postaneš uspešan trgovac.

 

2.) Mogućnost za postavljanje pitanja Karolju Kunošu

Kao član kluba, imaćeš mogućnost da mi putem email-a postaviš svoja pitanja, na koja ću Ti lično odgovoriti. Možeš sve da pitaš, ja ću biti tu da Ti pomognem!

 

3.) Ekskluzivna zajednica (zatvorena Facebook grupa)

Bićeš deo jedne konstruktivne i afirmativne zajednice. U zatvorenoj facebook gupi berzanske baze znanja, o svojim idejama, iskustvima, uspesima, neuspesima i aktuelnim temama, možeš diskutovati sa ostalim članovima grupe, koja će predstavljati svojevrsnu mastermind zajednicu.

 

4.) Svakog meseca jedan webinar uživo

Svakog meseca ću u okviru webinara odgovarati uživo na glavna pitanja, odnosno, daću pregled aktuelne tržišne situacije na berzama i forex tržištu.

Koje celine znanja možeš da pronađeš u Berzanskoj bazi znanja?

 

U sklopu baze dostupni su ti snimci celodnevnih FOREX-CFD edukacija uz trgovanje uživo, naših gostujućih predavača, profesionalnih trejdera:

  • Šandora Astaloša, u trajanju od 6 sati,

  • Balaža Čizmadie, u trajanju od 6,5 sati.

 

 

Sadržaj Berzanske baze znanja se stalno proširuje!

Kako funkcioniše Berzanska baza znanja?

Svojim članstvom u Berzanskoj bazi znanja, dobijaš sledeće BONUSE!

 

10% popusta na sve ostale usluge

Svi pretplatnici baze znjanja imaju pristup našim ostalim uslugama – kursevima, jednodnevnim edukacijama, knjigama… uz popust od 10%stoga članstvo u pretplatničkom klubu može i na taj način debelo da ti se isplati.  

 

 Spisak softvera za analizu i trgovanje

U okviru baze znanja kao bonus dobijaš spisak analitičkih i trgovačkih softvera koje i ja koristim, zajedno sa neophodnim video uputstvima i linkovima.

Po kojoj ceni dobijaš sve ovo?

 

Odaberi model članstva:

 

*Popust se ne može kombinovati sa ostalim povoljnostima. Važi samo u slučaju aktivne mesečne ili godišnje pretplate za Berzansku bazu znanja pre upisa kursa.

Pretplatu za Berzansku bazu znanja možeš plaćati isključivo putem platne kartice, ali i to ima svoje prednosti

 

Postani član berzanske baze znanja sada!

Odaberi tip članstva i unesi neophodne podatke!

 

 

Nakon izvršenog plaćanja pomoću platne kartice u roku od  5 minuta imaćeš pristup kompletnoj bazi znanja sa više od 700 sati video materijala i svim pripadajućim sadržajima i pogodnostima.

 

PS-1.  Na osnovu gore navedenog možeš zaključiti kakvu vrednost dobijaš za svoj novac, putem članstva u Berzanskoj bazi znanja.  Svaki minut odlaganja odluke, oduzima vreme koje si mogao posvetiti učenju.

 

PS-2.  Po završetku narudžbe, odmah dobijaš pristup svim materijalima Berzanske baze znanja!

 

Iskoristi ovu priliku!

Nemaš šta da izgubiš, možeš samo da dobiješ!

Često postavljana pitanja

Kako mogu da platim pretplatu za Berzansku bazu znanja?

Pretplatu za Berzasnku bazu znanja možeš platiti isključivo putem platne kartice. Ovo rešenje je najpovoljnije za Tebe, naime, ukoliko budeš bio zadovoljan materijalima u koji se nalaze u bazi, sistem će ti automatski naplaćivati mesečnu pretplatu preko kartice.

Naravno, pretplatu možeš lako otkazati bilo kada, nakon čega ti se ona više neće naplaćivati.

Podatke Tvoje platne kartice ja ne posedujem. Naplatu novca sa Tvoje kartice vrši kompanija Paylike, koja ima sve neophodne dozvole nadležnih institucija za vršenje te delatnosti.

 

Kada će biti naplaćena mesečna pretplata?

Iznos pretplate se naplaćuje mesečno jednom, uvek onog datuma u mesecu, kada si izvršio prvo plaćanje.

 

Da li osim mesečne pretplate ima još nekih skrivenih troškova?

Nema! A pošto se radi o plaćanju karticom, nećeš imati ni dodatnih bankarskih troškova. Cena mesečne pretplate je 17 evra ili godišnje uz popust 187 evra. Nema skrivenih troškova, nema ugovorne obaveze niti bilo čega drugog. Ovo je veoma jednostavan model.

 

Da li pretplata može da se proknjiži kao trošak za firmu ili preduzetničku radnju? Kako ću dobiti račun?  

Da, mesečna pretplata može da se knjiži na firmu ili preduzetničku radnju ukoliko se plaćanje vrši putem korporativne platne kartice koja je vezana za firmin račun. Nakon svake naplate mesečne/godišnje pretplate automatski šaljemo račun putem email-a.

 

Šta se dešava ako mi istekne platna kartica? Da li tada gubim pristup bazi?

Mislili smo i na to, pre isteka kartice dobićeš putem email-a podsetnik i moći ćeš da uneseš podatke nove kartice unutar svog profila. Na taj način možeš da sačuvaš svoj pristup bazi bez prekida.

 

Da li iz inostranstva mogu da se pretplatim za članstvo u Berzanskoj bazi znanja?

Naravno, Paylike sistem plaćanja omogućava plaćanje Visa i MasterCard platnim karticama iz bilo kog dela sveta, prema tome registruj se slobodno!

 

Da li mogu da se pretplatim na mesec dana, pogledam sve sadržaje i nakon toga otkažem pretplatu?  

Materijalima iz baze možeš pristupiti odmah nakon prve uplate mesečne pretplate. Slično kao kod Netflix-a, gde filmove ne možeš downlod-ovati, već ih možeš online gledati. Ako uspeš za mesec dana da pregledaš sve materijale, biće to veoma ozbiljan učinak sa tvoje strane ali nemoj zaboaviti da se sadržaj baze iz meseca u mesec proširuje, kao i to da članstvom u bazi dobijaš mogućnost za praćenje mesečnog webinara uživo, članstva u zatvorenoj facebook grupi, kao i mogućnost da postavljaš pitanja Karolju Kunošu.

 

Da li mogu da menjam model pretplate?

Kada se uloguješ u sistem, pod menijem Moj profil možeš da menjaš model pretplate. Ukoliko prelaziš sa mesečne na godišnju pretplatu, vredi sačekati datum kada ti ističe pretplata za aktuelni mesec i dan-dva ranije preći na godišnju pretplatu, pošto ti prilikom uplate godišnje članarine sistem neće uračunati deo pretplate iz prethodnog meseca. Ovako je u Tvom interesu najracionalnije preći sa mesečnog na godišnji model pretplate.

Ukoliko bi želeo sa godišnje da pređeš na mesečnu pretplatu, to možeš uraditi tek nakon isteka uplaćene aktuelne godišnje pretplate.

 

Kakva garancija postoji za članarinu?

Za ovu uslugu NE pružamo garanciju, jer odmah nakon uplate prve mesečne pretplate zauzvrat dobijaš pristup usluzi koja vredi nekoliko stotina puta više. Ukoliko se pretplatiš, cena jedne mesečne pretplate ti je maksimalni rizik… kao što znaš, u pitanju je cena 2 pice.

 

Kako mogu otkazati pretplatu?

Pošalji nam email na: info@skolaberze.net ili nas nazovi u radno vreme na broj telefona 062 81 65 665 i u roku od jednog dana ćemo ti poništiti članstvo u bazi, a samim tim će biti obustavljena automatska naplata sa tvoje platne kartice. Otkazivanje pretplate imaće određene posledice – pročitaj sledeće tačke.

 

Da li u slučaju otkazivanja pretplate mogu da dobijem povraćaj novca?

Ne. Ukoliko si odabrao godišnju pretplatu koju otkazuješ pre isteka roka od godinu dana, pretplata će ti biti aktivna i imaćeš pristup bazi do isteka perioda koji je uplaćen. Nakon isteka godinu dana, tvoja pretplata će biti automatski brisana.

 

Ukoliko jednom otkažem pretplatu, da li mogu kasnije da obnovim članstvo?

Jedna od najvećih vrednosti Berzanske baze znanja je zajednica i njeni lojalni članovi koji su privrženi berzi/forex-u. Zbog toga ne podržavamo članove koji čas uskaču, čas iskaču. Kada neko prvi put otkaže članstvo, u narednih 6 meseci ne može ponovo da se pretplati. Ukoliko ponovo postane pretplatnik i po drugi put otkaže članstvo, trajno gubi pravo na članstvo u Bazi.